viber  watsup  telegram  +38 050 23-36-318 +38 097 59-89-571 +38 093 62-66-055

Часті питання

На який термін можна забронювати апартаменти?

Всі квартири в нашому каталозі можна забронювати на термін від 1-го і більше днів. Тривалі бронювання від місяця обумовлюються індивідуально.

Я тільки що оформив бронювання. Мої дати вже закриті?

Так. Дати закриваються автоматично, відразу після оформлення бронювання. Далі, необхідно внести передоплату для підтвердження бронювання протягом 24 годин після його оформлення. Непідтверджені бронювання автоматично скасовуються системою.

Передоплата обов'язкова?

Внесення передоплати є обов'язковою умовою оформлення підтвердженого бронювання. Розмір передоплати дорівнює вартості однієї доби проживання.

Чи будуть мені передзвонювати?

Ми зв'яжемося з Вами протягом 24 годин. Якщо бронювання оформлено в день вашого прибуття, ми зв'язуємося з Вами в цей же день.

Коли потрібно платити за бронювання?

Оплата здійснюється при заїзді за весь термін проживання за вирахуванням внесеної предоплати. Пожалуйста, підготуйте всю суму заздалегідь. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Чи потрібно брати паспорт?

Реєстрація заїзду неможлива без надання документа, що посвідчує особу. Ми не здаємо апартаменти особам молодше 20 років.

Чи потрібно залишати страхову заставу?

Так. Внесення страхової застави обов'язково. Застава вноситься при заїзді разом з повним розрахунком за проживання. Розмір страхової застави становить від 500 до 1000 грн залежно від апартаментів.

Коли мені повернуть страхову заставу?

Застава повертається при виїзді після візуального огляду апартаментів. Застава не повертається тільки в тих випадках, коли були порушені правила проживання або завдано збитків майну.

У скільки можна заїхати?

Заїзд відбувається з 14:00 до 21.00. Пізніший заїзд оплачується додатково. Ранній заїзд також можливий. У разі необхідності, попередня дата резервується і оплачується в розмірі вартості половини однієї доби в залежності від часу заїзду.

У скільки потрібно виїхати?

Виїзд відбувається до 12:00. Якщо Вам необхідно затриматися, а у нас є можливість продовжити час Вашого проживання - ми з задоволенням виконаємо Ваш запит.

Чи можна орендувати квартиру для проведення свят, корпоративів?

Ні. Проведення корпоративів, свят і інших гучних заходів заборонено правилами проживання. Також заборонено зайвий шум в нічний час (з 22:00 до 8:00) відповідно до законодавства України.

Організовуєте ви трансфер?

Так. Ми можемо організувати трансфер в необхідному для Вас напрямку. Для цього необхідно попередити менеджера заздалегідь. Ця послуга оплачується окремо.

Чи можна проживати з тваринами?

Проживання з тваринами можливо і обмовляється окремо. Може бути взятий додаткову заставу за збереження майна.

Якщо у мене відрядження, мені нададуть звітну документацію?

При наявності наказу на відрядження / посвідчення про відрядження гість отримує відповідні звітні документи.

Чи можна орендувати квартиру на кілька годин?

Вартість такої оренди зазвичай дорівнює половині або повної вартості доби, в залежності від умов замовлення.

Чи реальні фото квартир?

Ви заїжджаєте саме в ту квартиру, яку бачите на фотографіях. В квартирі можуть бути відсутні деякі елементи декору (наприклад: корзина з фруктами або ваза з квітами)

Чи є в номері рушники, білизна і засоби особистої гігієни?

Ми надаємо білу постільну білизну, білі лазневі і лицьові рушники, одноразові тапочки. Також у ванній кімнаті у Вашому розпорядженні шампуні, гелі для душу, рідке мило, вушні палички і ватні диски. На кухні є чай, кава, цукор, сіль і паперові серветки.

Яка комплектація квартир?

Апартаменти укомплектовані всім необхідним, починаючи від побутової техніки, закінчуючи кухонним приладдям для приготування їжі. У каталозі ви можете переглянути детальну комплектацію квартири на її адресу.

Можна залишити валізи до / після виїзду і забрати пізніше?

Така можливість є і обговорюється в індивідуальному порядку.